TELLINGUTE PAIGALDUS JA RENT

Tellingute paigaldus ja rent. Ehitusvaldkonna töötajad on teadlikud tellingute eelistest, eesmärkidest ja enamasti just ehitustel kasutataksegi tellinguid ja tellingute kattekilesid kõige rohkem. Kui alustate ehitusprojektiga siis peaksite olema kindel, et objektil kasutatakse kvaliteetseid tellinguid ja tellingute kattekilesid. Btisolatsioon OU pakub kvaliteetset tellingu paigaldamisteenust, projekteerimist ja renti:

– EHITUSTELLINGUTE PAIGALDUS/ RENT / MÜÜK
– SISEVIIMISTLUSTELLINGUTE RENT / PAIGALDUS / MÜÜK
– PROJEKTEERIMINE
– ERITELLIMUSTÖÖD
–  TELLINGUTE KATTEKILED
– TRANSPORTTEENUSED KRAANAAUTOGA

TELLINGUTE PAIGALDUS JA RENT. Tellingukilede müük.

TELLINGUTE PAIGALDUSTEENUS

Tellingute paigaldusteenust vajatase erinevatel ehitus-, renoveerimis- ning remonttöödega hoonete sise- ja välitöödel ehk fassaadidel. Tellingud kiirendavad tööd, parandavad tulemusi ja piiravad õnnetuste arvu. Meie tellingute paigaldusteenus on suunatud peamiselt tööstusehitusele ja oma töös kasutame maailma ühe tunnustatuma kvaliteetsete ehitustellingute tootmisliidri Saksa firma Wilhem Layher tooteid. Layher Allround tellingusüsteemi eelistatakse eeskätt ohutuse pärast ja kasutatakse peamiselt tööstus- ja laevaehituses ning keskmisest keerukamate ehitusobjektide juures nagu näitkeks: kirikud, korstnad, sillad, sadamad jne.

OHUTUS TELLLINGUTÖÖDE JUURES

Ohutus on telllingutööde juures üks kõige olulisem tegur ja samal põhjusel oleme valinud Layher sertifitseeritud tellingusüsteemid mis vastavad ka kõige karmimatele tööohutusnõuetele. Kõik tellingute konstruktsioonid püstitatakse spetsiaalse väljaõppe saanud spetsialistide poolt ja kaasaegsete ohutusnõuetega tagatakse kõigile kasutajatele turvaline keskkond.

MIS ON TELLINGUD JA MILLAL NEID VAJATAKSE?

Tellingud on tegelikult iseenesest vaid ajutine struktuur mis püstitatakse ehitustele et luua ehitus- või remonditöödeks turvaline töökeskond. Tellinguspetsialistid laias maailmas kasutavad erinevatest materjalidest tellinguid, näiteks aasias kasutatakse tellingud mis on bambusest, euroopas ja ameerikas kasutatakse metallist torusid kus metalltorud, liitmikud ja plaadid on tellingute püstitamisel peamised komponendid. Kui ehitus ja remonditööd on mitmekorrulises majas või kõrghoones, tuleb tellingud paigaldada vastavalt ehitusnormide eeskirjadele. Tellingute püstitamisel tuleb järgida mitmesuguseid ohutusstandardeid ja sellepärast on alati oluline tagada, et tellinguid paigaldavad oma ala professionaalid, kes on ehitusnormide eeskirjadest ja määrustest teadlikud.

Mis on tellingukiled ja millal neid vajatakse?

Tellingukatted ja tellingukiled on tellingute püstitamisel kõige tavalisem kaitse mida kasutatakse tellingutel laias maailmas. Tellingukiled kinnitatakse tellingupostide külge kus tellingukiled ise sisaldavad öösidega tugevdatud võrku mille eesmärk on kaitsta ehitust kahju eest, mida soodustavad ebasoodsad ilmastikutingimused nagu tuul, vihm ja lumi. Paljud firmad kasutavad tellingukiledel ka firmalogosid mis on suurepärane reklaamipind. Bti müüb tellingukilesid: Tellingukilede müük.

TELLINGUTE PAIGALDUS JA RENT
ROCKWOOL logo 300X80.
vietravel.ee
bv-logo
TELLINGUTE PAIGALDUS JA RENT
TELLINGUTE PAIGALDUS JA RENT
TELLINGUTE PAIGALDUS JA RENT
OTA YHTEYTTÄ

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search