Tegevjuht: Marek Jürisoo
Tel: +372 50 22 742
Email: info@btisolatsioon.ee
Est Fin Eng Rus

Projekti juht. Anatoli Kuteinikov
Tel: +372 55 610 642
Email: anatoli@btisolatsioon.ee
Eng Rus

Sekretär / Juhiabi: Katri Hanniste
Tel: +372 56 666 240
Email: katri@btisolatsioon.ee

Est Fin Eng Rus

Töödejuhataja: Raimet Figol
Tel: +372 5188567
Email: raimet@btisolatsioon.ee
Est Fin Eng Rus

Objektijuht: Aleksandr Kärmann
Tel: +‎37258349541. Email:
Aleksandr.karmann@btisolatsioon.ee
Est Fin Rus

Büroo juhataja: Taivo Jürisoo
Tel: +372 51 52 996
Email: taivo@btisolatsioon.ee
Est Fin Rus

Töökoja juhataja: Viktor Ivanov
Tel: +372 55 695 013
Email: viktor@btisolatsioon.ee
Rus

Projekti juht: Igor Šhilin
Tel: +372 56 505 750
Email: igor@btisolatsioon.ee
Est Eng Rus

Töödejuhataja: Valeri Alõmov
Tel: +372 557 7654
Email: valeri@btisolatsioon.ee
Est Fin Rus

Töödejuhataja: Ahto Randla
Tel: +372 553 8976
Email: ahto@btisolatsioon.ee
Est Fin Eng Rus

Eelarvestuse projektijuht: Andrus Gaidar
Tel: +372 56 843 494
Email: andrus@btisolatsioon.ee
Est Fin Eng Rus

Raamatupidaja: Katrin Evart
Tel: +372 566 23 211
Email: katrin@btisolatsioon.ee
Est Fin Eng Rus

Töödejuhataja: Vladimir Soots
Tel: +372 554 5155
Email: vladimir@btisolatsioon.ee
Est  Eng Rus

Brigadir: Jevgeni Mohhonko
Tel: +372 55 958 579
Email: jevgeni@btisolatsioon.ee
Est Fin Eng Rus

Brigadir: Maksim Mihhailov
Tel: +372 581 02 072
Email: maksim@btisolatsioon.ee
Est  Eng Rus

Päringud

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search